İnsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları bulmacada nedir?

İnsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları“ sorusuna cevap olarak “ULTRASOUND” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları ne demek, bulmaca soruları i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları, i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları tanımı, sözlükte i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları, i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları açıklaması, sözlük i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları, bulmaca sözlüğü 'i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları', bulmaca çözümü i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları, i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları nedir, sözlükte i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları ne, i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları, bulmaca i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları, bulmacada i̇nsan kulağının duyamayacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları