İnce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi bulmacada nedir?

İnce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi“ sorusuna cevap olarak “BASTIK”, “PESTİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi, sözlük i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi, i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi ne demek, i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi açıklaması, i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi nedir, bulmacada i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi, bulmaca sözlüğü 'i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi', bulmaca soruları i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi, bulmaca i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi, i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi tanımı, sözlükte i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi, sözlükte i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi ne, i̇nce yufka biçiminde kurutulmuş meyve ezmesi