İnanna’nın Uruk’taki tapınağı bulmacada nedir?

İnanna’nın Uruk’taki tapınağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnanna’nın Uruk’taki tapınağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnanna’nın Uruk’taki tapınağı“ sorusuna cevap olarak “EANNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlük i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı, i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı, bulmaca soruları i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı, sözlükte i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı, i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı açıklaması, sözlükte i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı ne, bulmacada i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı, i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı ne demek, i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı', i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı nedir, bulmaca i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı, bulmaca çözümü i̇nanna’nın uruk’taki tapınağı