İnşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen bulmacada nedir?

İnşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen“ sorusuna cevap olarak “BAĞIN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen nedir, bulmaca soruları i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen açıklaması, i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen tanımı, bulmaca çözümü i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, sözlükte i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen ne, bulmaca sözlüğü 'i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen', bulmaca i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, bulmacada i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, sözlük i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen, i̇nşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen ne demek