İlkbaharda Dikenli Bitkilerin Diplerinden Çıkan Ve Pişirilerek Yenen Taze Sürgün bulmacada nedir?

İlkbaharda Dikenli Bitkilerin Diplerinden Çıkan Ve Pişirilerek Yenen Taze Sürgün“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlkbaharda Dikenli Bitkilerin Diplerinden Çıkan Ve Pişirilerek Yenen Taze Sürgün” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlkbaharda Dikenli Bitkilerin Diplerinden Çıkan Ve Pişirilerek Yenen Taze Sürgün“ sorusuna cevap olarak “DİKENCİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, bulmacada i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, sözlükte i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün ne, bulmaca i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün tanımı, bulmaca soruları i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, bulmaca sözlüğü 'i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün', i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün ne demek, bulmaca çözümü i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, sözlük i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, sözlükte i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün, i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün nedir, i̇lkbaharda dikenli bitkilerin diplerinden çıkan ve pişirilerek yenen taze sürgün açıklaması