İlkçağda Sparta'da devlet malı olan köleler bulmacada nedir?

İlkçağda Sparta'da devlet malı olan köleler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlkçağda Sparta'da devlet malı olan köleler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlkçağda Sparta'da devlet malı olan köleler“ sorusuna cevap olarak “HATUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler tanımı, i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, bulmaca soruları i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler açıklaması, bulmacada i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, sözlükte i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler ne, bulmaca i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, sözlükte i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler', sözlük i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, bulmaca çözümü i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler, i̇lkçağda spartada devlet malı olan köleler nedir