İlk Ticari Bilgisayar Markası bulmacada nedir?

İlk Ticari Bilgisayar Markası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlk Ticari Bilgisayar Markası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlk Ticari Bilgisayar Markası“ sorusuna cevap olarak “UNİVAC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇lk ticari bilgisayar markası, i̇lk ticari bilgisayar markası, i̇lk ticari bilgisayar markası ne demek, i̇lk ticari bilgisayar markası açıklaması, sözlükte i̇lk ticari bilgisayar markası, bulmaca soruları i̇lk ticari bilgisayar markası, bulmaca sözlüğü 'i̇lk ticari bilgisayar markası', i̇lk ticari bilgisayar markası tanımı, i̇lk ticari bilgisayar markası nedir, bulmaca çözümü i̇lk ticari bilgisayar markası, bulmaca i̇lk ticari bilgisayar markası, sözlükte i̇lk ticari bilgisayar markası ne, sözlük i̇lk ticari bilgisayar markası