İlaçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu bulmacada nedir?

İlaçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlaçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlaçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu“ sorusuna cevap olarak “NARKOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, sözlük i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, bulmaca soruları i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, bulmaca çözümü i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu ne demek, i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu', i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu nedir, i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu açıklaması, bulmacada i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, bulmaca i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu, sözlükte i̇laçla yapay olarak sağlanan geçici uyku durumu ne