İlaç Yerine Kullanılan Nebatî Kökler bulmacada nedir?

İlaç Yerine Kullanılan Nebatî Kökler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlaç Yerine Kullanılan Nebatî Kökler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlaç Yerine Kullanılan Nebatî Kökler“ sorusuna cevap olarak “AKAKİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler tanımı, i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler ne demek, bulmaca soruları i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler, sözlükte i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler ne, bulmacada i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler, bulmaca çözümü i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler, i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler, i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler açıklaması, i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler nedir, bulmaca i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler, sözlük i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler, bulmaca sözlüğü 'i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler', sözlükte i̇laç yerine kullanılan nebatî kökler