İlâç Olarak Kullanılan Geniş Yapraklı Bir Ot bulmacada nedir?

İlâç Olarak Kullanılan Geniş Yapraklı Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlâç Olarak Kullanılan Geniş Yapraklı Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlâç Olarak Kullanılan Geniş Yapraklı Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ACIKABALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot, bulmaca i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot, bulmaca soruları i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot, i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot tanımı, sözlükte i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot, bulmaca sözlüğü 'i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot', i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot nedir, i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot ne demek, sözlükte i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot ne, i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot açıklaması, i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot, bulmacada i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot, bulmaca çözümü i̇lâç olarak kullanılan geniş yapraklı bir ot