İl Adı Antakya Olan Kentimizin Adı bulmacada nedir?

İl Adı Antakya Olan Kentimizin Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İl Adı Antakya Olan Kentimizin Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İl Adı Antakya Olan Kentimizin Adı“ sorusuna cevap olarak “HATAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

i̇l adı antakya olan kentimizin adı nedir, bulmaca çözümü i̇l adı antakya olan kentimizin adı, i̇l adı antakya olan kentimizin adı açıklaması, bulmacada i̇l adı antakya olan kentimizin adı, bulmaca i̇l adı antakya olan kentimizin adı, bulmaca soruları i̇l adı antakya olan kentimizin adı, i̇l adı antakya olan kentimizin adı, i̇l adı antakya olan kentimizin adı ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇l adı antakya olan kentimizin adı', sözlük i̇l adı antakya olan kentimizin adı, i̇l adı antakya olan kentimizin adı tanımı, sözlükte i̇l adı antakya olan kentimizin adı ne, sözlükte i̇l adı antakya olan kentimizin adı