İki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma bulmacada nedir?

İki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma“ sorusuna cevap olarak “DİPLOİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma ne demek, bulmacada i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma, bulmaca sözlüğü 'i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma', bulmaca i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma, sözlükte i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma ne, sözlükte i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma, i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma nedir, i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma, sözlük i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma, bulmaca çözümü i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma, i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma açıklaması, i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma tanımı, bulmaca soruları i̇ki kromozom takımı taşıyan hücre veya organizma