İki dağın arasında kalan büyük çukur bulmacada nedir?

İki dağın arasında kalan büyük çukur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki dağın arasında kalan büyük çukur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki dağın arasında kalan büyük çukur“ sorusuna cevap olarak “KOYAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur tanımı, i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur nedir, sözlük i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, bulmaca sözlüğü 'i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur', sözlükte i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, bulmaca soruları i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, bulmaca i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, bulmaca çözümü i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, sözlükte i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur ne, bulmacada i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur ne demek, i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur, i̇ki dağın arasında kalan büyük çukur açıklaması