İki Gözün Doğuştan Başka Renkte Olması bulmacada nedir?

İki Gözün Doğuştan Başka Renkte Olması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki Gözün Doğuştan Başka Renkte Olması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki Gözün Doğuştan Başka Renkte Olması“ sorusuna cevap olarak “HETEROKROMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması ne, bulmaca çözümü i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması, i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması nedir, bulmacada i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması, i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması ne demek, sözlükte i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması, bulmaca sözlüğü 'i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması', i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması açıklaması, i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması, bulmaca soruları i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması, bulmaca i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması, i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması tanımı, sözlük i̇ki gözün doğuştan başka renkte olması