İki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.) bulmacada nedir?

İki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.)“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.)” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.)“ sorusuna cevap olarak “DİFTONG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.), sözlükte i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.) ne, i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.), bulmacada i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.), i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.) açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.)', i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.) nedir, bulmaca soruları i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.), i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.) ne demek, i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.) tanımı, bulmaca çözümü i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.), sözlük i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.), sözlükte i̇ki ünlü harfin tek bir hece halinde kaynaşması(dilb.)