İdrarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol bulmacada nedir?

İdrarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İdrarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İdrarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol“ sorusuna cevap olarak “ÜRETRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol açıklaması, i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol tanımı, i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol nedir, sözlük i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol, i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol', sözlükte i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol ne, bulmacada i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol, bulmaca soruları i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol, bulmaca i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol, sözlükte i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol, i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol, bulmaca çözümü i̇drarın dışarıya atılmasını sağlayan ve idrar torbasından sonraki idrar yol