İdrar ile birlikte kan gelmesi bulmacada nedir?

İdrar ile birlikte kan gelmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İdrar ile birlikte kan gelmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İdrar ile birlikte kan gelmesi“ sorusuna cevap olarak “HEMATURİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

i̇drar ile birlikte kan gelmesi tanımı, sözlükte i̇drar ile birlikte kan gelmesi ne, i̇drar ile birlikte kan gelmesi ne demek, bulmaca çözümü i̇drar ile birlikte kan gelmesi, bulmaca sözlüğü 'i̇drar ile birlikte kan gelmesi', i̇drar ile birlikte kan gelmesi nedir, bulmaca i̇drar ile birlikte kan gelmesi, i̇drar ile birlikte kan gelmesi, bulmacada i̇drar ile birlikte kan gelmesi, i̇drar ile birlikte kan gelmesi açıklaması, sözlükte i̇drar ile birlikte kan gelmesi, bulmaca soruları i̇drar ile birlikte kan gelmesi, sözlük i̇drar ile birlikte kan gelmesi