İdrar çıkışını artıran maddeler bulmacada nedir?

İdrar çıkışını artıran maddeler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İdrar çıkışını artıran maddeler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İdrar çıkışını artıran maddeler“ sorusuna cevap olarak “DİURETİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

i̇drar çıkışını artıran maddeler nedir, sözlükte i̇drar çıkışını artıran maddeler ne, i̇drar çıkışını artıran maddeler ne demek, sözlükte i̇drar çıkışını artıran maddeler, bulmaca çözümü i̇drar çıkışını artıran maddeler, i̇drar çıkışını artıran maddeler, bulmaca sözlüğü 'i̇drar çıkışını artıran maddeler', sözlük i̇drar çıkışını artıran maddeler, bulmacada i̇drar çıkışını artıran maddeler, bulmaca i̇drar çıkışını artıran maddeler, i̇drar çıkışını artıran maddeler açıklaması, i̇drar çıkışını artıran maddeler tanımı, bulmaca soruları i̇drar çıkışını artıran maddeler