İbis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş bulmacada nedir?

İbis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İbis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İbis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş“ sorusuna cevap olarak “AYNAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş açıklaması, bulmaca i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, bulmaca sözlüğü 'i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş', sözlük i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, bulmaca soruları i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş tanımı, i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş ne demek, bulmaca çözümü i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, sözlükte i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş, i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş nedir, sözlükte i̇bis de denilen ve yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir kuş ne