İşyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı bulmacada nedir?

İşyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İşyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İşyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı“ sorusuna cevap olarak “HAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı tanımı, bulmaca i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı, i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı ne demek, bulmacada i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı, bulmaca sözlüğü 'i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı', sözlük i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı, sözlükte i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı, bulmaca çözümü i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı, i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı, sözlükte i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı ne, i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı nedir, i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı açıklaması, bulmaca soruları i̇şyeri olarak kullanılan birkaç katlı yapı