İşlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu bulmacada nedir?

İşlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İşlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İşlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu“ sorusuna cevap olarak “AFEMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu, i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu tanımı, sözlükte i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu ne, bulmaca i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu, i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu ne demek, bulmaca çözümü i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu, i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu nedir, sözlük i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu, sözlükte i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu, bulmaca sözlüğü 'i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu', i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu, i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu açıklaması, bulmaca soruları i̇şlevsel dilsizlikle tanımlanan bir konuşma bozukluğu