İşitme yeteneğinin azalması bulmacada nedir?

İşitme yeteneğinin azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İşitme yeteneğinin azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İşitme yeteneğinin azalması“ sorusuna cevap olarak “HİPOAKUZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇şitme yeteneğinin azalması, bulmaca çözümü i̇şitme yeteneğinin azalması, i̇şitme yeteneğinin azalması ne demek, i̇şitme yeteneğinin azalması, bulmaca i̇şitme yeteneğinin azalması, sözlükte i̇şitme yeteneğinin azalması, bulmaca soruları i̇şitme yeteneğinin azalması, sözlükte i̇şitme yeteneğinin azalması ne, i̇şitme yeteneğinin azalması nedir, sözlük i̇şitme yeteneğinin azalması, i̇şitme yeteneğinin azalması tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇şitme yeteneğinin azalması', i̇şitme yeteneğinin azalması açıklaması