İş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma bulmacada nedir?

İş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma“ sorusuna cevap olarak “YUPİ”, “YUPPİE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma ne demek, i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma açıklaması, i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, sözlükte i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma ne, bulmaca i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, sözlükte i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, bulmaca sözlüğü 'i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma', bulmaca çözümü i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, sözlük i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, bulmacada i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, bulmaca soruları i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma, i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma tanımı, i̇ş dünyasında başarılı ve hırslı genç insanlara yapılan bir yakıştırma nedir