İçki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik bulmacada nedir?

İçki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İçki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İçki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik“ sorusuna cevap olarak “AYILTI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, bulmaca i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, sözlükte i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik ne, i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik nedir, i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik açıklaması, bulmacada i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, bulmaca çözümü i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, bulmaca sözlüğü 'i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik', sözlük i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik ne demek, sözlükte i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik, i̇çki içmiş bir kimsenin duyduğu baş ağrısı ve sersemlik tanımı