İçi koloit veya yağ dolu patolojik torba bulmacada nedir?

İçi koloit veya yağ dolu patolojik torba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İçi koloit veya yağ dolu patolojik torba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İçi koloit veya yağ dolu patolojik torba“ sorusuna cevap olarak “KIST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba, i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba nedir, sözlük i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba, bulmaca çözümü i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba, i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba tanımı, i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba', bulmaca soruları i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba, sözlükte i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba ne, bulmaca i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba, bulmacada i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba, i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba açıklaması, i̇çi koloit veya yağ dolu patolojik torba