İçi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba bulmacada nedir?

İçi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İçi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İçi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba“ sorusuna cevap olarak “KIST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba nedir, i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba açıklaması, i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba tanımı, sözlükte i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba ne, i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba, bulmaca çözümü i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba, bulmaca soruları i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba, bulmaca sözlüğü 'i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba', bulmacada i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba, bulmaca i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba, sözlük i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba, i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba ne demek, sözlükte i̇çi kaloit veya yağ gibi sıvı veya yarı sıvı bir madde ile dolu patolojik torba