Üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş bulmacada nedir?

Üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş“ sorusuna cevap olarak “BASMALIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş', sözlükte üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş ne, sözlük üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş, üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş tanımı, üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş ne demek, bulmaca üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş, bulmacada üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş, üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş açıklaması, bulmaca çözümü üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş, bulmaca soruları üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş, üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş nedir, üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş, sözlükte üzerine baskı yoluyla desenler basılabilen pamuklu kumaş