Üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama bulmacada nedir?

Üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama“ sorusuna cevap olarak “HİPERMNEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama tanımı, üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama, üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama açıklaması, sözlük üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama, bulmaca soruları üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama, üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama nedir, sözlükte üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama ne, bulmacada üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama, üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama ne demek, bulmaca sözlüğü 'üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama', bulmaca üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama, bulmaca çözümü üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama, sözlükte üzerinden uzun yıllar geçmiş ya da bebeklik dönemine ait olayları hatırlama