Üzerinde pencere olmayan duvar bulmacada nedir?

Üzerinde pencere olmayan duvar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzerinde pencere olmayan duvar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzerinde pencere olmayan duvar“ sorusuna cevap olarak “DOLUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

üzerinde pencere olmayan duvar, bulmacada üzerinde pencere olmayan duvar, sözlük üzerinde pencere olmayan duvar, bulmaca çözümü üzerinde pencere olmayan duvar, üzerinde pencere olmayan duvar ne demek, bulmaca soruları üzerinde pencere olmayan duvar, bulmaca üzerinde pencere olmayan duvar, sözlükte üzerinde pencere olmayan duvar, üzerinde pencere olmayan duvar açıklaması, bulmaca sözlüğü 'üzerinde pencere olmayan duvar', sözlükte üzerinde pencere olmayan duvar ne, üzerinde pencere olmayan duvar nedir, üzerinde pencere olmayan duvar tanımı