Üzerinde değişik renkler bulunan bulmacada nedir?

Üzerinde değişik renkler bulunan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzerinde değişik renkler bulunan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzerinde değişik renkler bulunan“ sorusuna cevap olarak “EBRULİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları üzerinde değişik renkler bulunan, bulmaca çözümü üzerinde değişik renkler bulunan, üzerinde değişik renkler bulunan, üzerinde değişik renkler bulunan tanımı, üzerinde değişik renkler bulunan nedir, sözlük üzerinde değişik renkler bulunan, üzerinde değişik renkler bulunan ne demek, bulmaca sözlüğü 'üzerinde değişik renkler bulunan', sözlükte üzerinde değişik renkler bulunan ne, sözlükte üzerinde değişik renkler bulunan, bulmacada üzerinde değişik renkler bulunan, üzerinde değişik renkler bulunan açıklaması, bulmaca üzerinde değişik renkler bulunan