Üzerinde Tırmık Çekerek Toprağı İşlemek bulmacada nedir?

Üzerinde Tırmık Çekerek Toprağı İşlemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzerinde Tırmık Çekerek Toprağı İşlemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzerinde Tırmık Çekerek Toprağı İşlemek“ sorusuna cevap olarak “DIRIMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek ne, üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek açıklaması, üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek nedir, bulmaca çözümü üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, sözlük üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek tanımı, bulmaca üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, bulmaca sözlüğü 'üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek', bulmacada üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, sözlükte üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, bulmaca soruları üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek, üzerinde tırmık çekerek toprağı i̇şlemek ne demek