Üzümün Geldiği Ya Da Yetiştirildiği Özel Bölge bulmacada nedir?

Üzümün Geldiği Ya Da Yetiştirildiği Özel Bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzümün Geldiği Ya Da Yetiştirildiği Özel Bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzümün Geldiği Ya Da Yetiştirildiği Özel Bölge“ sorusuna cevap olarak “APELASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge tanımı, üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge ne demek, sözlükte üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge, bulmaca çözümü üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge, üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge, üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge nedir, bulmaca sözlüğü 'üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge', bulmacada üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge, bulmaca soruları üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge, sözlükte üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge ne, bulmaca üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge, üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge açıklaması, sözlük üzümün geldiği ya da yetiştirildiği özel bölge