Üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali bulmacada nedir?

Üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali“ sorusuna cevap olarak “HÜŞGE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmacada üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali nedir, bulmaca üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali ne demek, üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali açıklaması, bulmaca soruları üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, sözlükte üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, bulmaca sözlüğü 'üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali', sözlükte üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali ne, bulmaca çözümü üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, sözlük üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali, üzümün çuvalın içinde ezilmiş hali tanımı