Üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi bulmacada nedir?

Üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi“ sorusuna cevap olarak “VİNİFİKASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi ne demek, bulmacada üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi nedir, üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, bulmaca üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, sözlük üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, bulmaca çözümü üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, bulmaca soruları üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi, üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi tanımı, sözlükte üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi ne, bulmaca sözlüğü 'üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi', üzüm suyunu şaraba dönüştürme işlemi açıklaması