Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü bulmacada nedir?

Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü“ sorusuna cevap olarak “BARAYIZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte üzüm çubuklarının taze sürgünü ne, bulmaca sözlüğü 'üzüm çubuklarının taze sürgünü', üzüm çubuklarının taze sürgünü, üzüm çubuklarının taze sürgünü tanımı, üzüm çubuklarının taze sürgünü açıklaması, sözlükte üzüm çubuklarının taze sürgünü, bulmaca soruları üzüm çubuklarının taze sürgünü, sözlük üzüm çubuklarının taze sürgünü, üzüm çubuklarının taze sürgünü ne demek, üzüm çubuklarının taze sürgünü nedir, bulmaca üzüm çubuklarının taze sürgünü, bulmaca çözümü üzüm çubuklarının taze sürgünü, bulmacada üzüm çubuklarının taze sürgünü