Üretranın cerrahi yöntemle açılması bulmacada nedir?

Üretranın cerrahi yöntemle açılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üretranın cerrahi yöntemle açılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üretranın cerrahi yöntemle açılması“ sorusuna cevap olarak “ÜRETROTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada üretranın cerrahi yöntemle açılması, bulmaca çözümü üretranın cerrahi yöntemle açılması, üretranın cerrahi yöntemle açılması açıklaması, bulmaca soruları üretranın cerrahi yöntemle açılması, bulmaca üretranın cerrahi yöntemle açılması, üretranın cerrahi yöntemle açılması ne demek, sözlükte üretranın cerrahi yöntemle açılması, üretranın cerrahi yöntemle açılması, üretranın cerrahi yöntemle açılması nedir, sözlükte üretranın cerrahi yöntemle açılması ne, üretranın cerrahi yöntemle açılması tanımı, bulmaca sözlüğü 'üretranın cerrahi yöntemle açılması', sözlük üretranın cerrahi yöntemle açılması