Üretim Fazlasını Yurt Dışına Satma bulmacada nedir?

Üretim Fazlasını Yurt Dışına Satma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üretim Fazlasını Yurt Dışına Satma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üretim Fazlasını Yurt Dışına Satma“ sorusuna cevap olarak “İHRAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'üretim fazlasını yurt dışına satma', bulmaca üretim fazlasını yurt dışına satma, üretim fazlasını yurt dışına satma, bulmaca soruları üretim fazlasını yurt dışına satma, bulmacada üretim fazlasını yurt dışına satma, sözlükte üretim fazlasını yurt dışına satma, üretim fazlasını yurt dışına satma tanımı, üretim fazlasını yurt dışına satma ne demek, sözlük üretim fazlasını yurt dışına satma, bulmaca çözümü üretim fazlasını yurt dışına satma, üretim fazlasını yurt dışına satma açıklaması, üretim fazlasını yurt dışına satma nedir, sözlükte üretim fazlasını yurt dışına satma ne