Üreme organlarının bulunmaması bulmacada nedir?

Üreme organlarının bulunmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üreme organlarının bulunmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üreme organlarının bulunmaması“ sorusuna cevap olarak “AGENİTALİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

üreme organlarının bulunmaması açıklaması, bulmacada üreme organlarının bulunmaması, sözlükte üreme organlarının bulunmaması, bulmaca üreme organlarının bulunmaması, üreme organlarının bulunmaması nedir, üreme organlarının bulunmaması ne demek, üreme organlarının bulunmaması tanımı, bulmaca çözümü üreme organlarının bulunmaması, bulmaca soruları üreme organlarının bulunmaması, bulmaca sözlüğü 'üreme organlarının bulunmaması', üreme organlarının bulunmaması, sözlükte üreme organlarının bulunmaması ne, sözlük üreme organlarının bulunmaması