Üreme organlarının bulunmaması bulmacada nedir?

Üreme organlarının bulunmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üreme organlarının bulunmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üreme organlarının bulunmaması“ sorusuna cevap olarak “AGENİTALİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü üreme organlarının bulunmaması, üreme organlarının bulunmaması nedir, bulmaca soruları üreme organlarının bulunmaması, üreme organlarının bulunmaması açıklaması, sözlük üreme organlarının bulunmaması, üreme organlarının bulunmaması, bulmaca üreme organlarının bulunmaması, üreme organlarının bulunmaması ne demek, sözlükte üreme organlarının bulunmaması ne, sözlükte üreme organlarının bulunmaması, bulmacada üreme organlarının bulunmaması, bulmaca sözlüğü 'üreme organlarının bulunmaması', üreme organlarının bulunmaması tanımı