Üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk bulmacada nedir?

Üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk“ sorusuna cevap olarak “MİZANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, bulmaca üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk açıklaması, bulmaca sözlüğü 'üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk', bulmaca çözümü üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk ne demek, üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk nedir, bulmacada üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, sözlükte üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, bulmaca soruları üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, sözlük üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk, sözlükte üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk ne, üç veya daha çok direği bulunan gemilerde arka direk tanımı