Üç dizeden oluşan Japon şiir türü bulmacada nedir?

Üç dizeden oluşan Japon şiir türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üç dizeden oluşan Japon şiir türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üç dizeden oluşan Japon şiir türü“ sorusuna cevap olarak “HAİKU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

üç dizeden oluşan japon şiir türü ne demek, bulmaca soruları üç dizeden oluşan japon şiir türü, sözlükte üç dizeden oluşan japon şiir türü ne, üç dizeden oluşan japon şiir türü tanımı, bulmacada üç dizeden oluşan japon şiir türü, bulmaca çözümü üç dizeden oluşan japon şiir türü, sözlükte üç dizeden oluşan japon şiir türü, bulmaca sözlüğü 'üç dizeden oluşan japon şiir türü', üç dizeden oluşan japon şiir türü nedir, üç dizeden oluşan japon şiir türü açıklaması, sözlük üç dizeden oluşan japon şiir türü, üç dizeden oluşan japon şiir türü, bulmaca üç dizeden oluşan japon şiir türü