Özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim bulmacada nedir?

Özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim“ sorusuna cevap olarak “HİPERSOMNİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim nedir, bulmacada özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, bulmaca çözümü özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim tanımı, özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim açıklaması, özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim ne demek, bulmaca özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, sözlük özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, sözlükte özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim, bulmaca sözlüğü 'özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim', sözlükte özellikle derin ve uzun uykuya ve uyuklamaya aşırı eğilim ne