Özellikle Sivas ve Tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk bulmacada nedir?

Özellikle Sivas ve Tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Özellikle Sivas ve Tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Özellikle Sivas ve Tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk“ sorusuna cevap olarak “SEMAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk', sözlükte özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk, bulmacada özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk, özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk, sözlükte özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk ne, özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk nedir, bulmaca çözümü özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk, bulmaca soruları özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk, bulmaca özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk, özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk açıklaması, özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk ne demek, özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk tanımı, sözlük özellikle sivas ve tokat yöresinde oynanan ve tören niteliğini taşıyan halk