Özbekistan’a özgü bir tür takke bulmacada nedir?

Özbekistan’a özgü bir tür takke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Özbekistan’a özgü bir tür takke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Özbekistan’a özgü bir tür takke“ sorusuna cevap olarak “DOBBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca özbekistan’a özgü bir tür takke, özbekistan’a özgü bir tür takke tanımı, bulmaca çözümü özbekistan’a özgü bir tür takke, özbekistan’a özgü bir tür takke ne demek, bulmacada özbekistan’a özgü bir tür takke, özbekistan’a özgü bir tür takke, bulmaca soruları özbekistan’a özgü bir tür takke, bulmaca sözlüğü 'özbekistan’a özgü bir tür takke', özbekistan’a özgü bir tür takke nedir, sözlükte özbekistan’a özgü bir tür takke ne, özbekistan’a özgü bir tür takke açıklaması, sözlük özbekistan’a özgü bir tür takke, sözlükte özbekistan’a özgü bir tür takke