Özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi bulmacada nedir?

Özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi“ sorusuna cevap olarak “MİSEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi nedir, sözlükte özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi ne, özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi açıklaması, bulmaca soruları özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi, bulmacada özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi, özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi ne demek, bulmaca çözümü özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi, bulmaca sözlüğü 'özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi', sözlükte özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi, özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi tanımı, bulmaca özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi, özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi, sözlük özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi