Örtücü özelliği olan bir boya bulmacada nedir?

Örtücü özelliği olan bir boya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Örtücü özelliği olan bir boya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Örtücü özelliği olan bir boya“ sorusuna cevap olarak “ABDEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'örtücü özelliği olan bir boya', bulmacada örtücü özelliği olan bir boya, örtücü özelliği olan bir boya nedir, sözlük örtücü özelliği olan bir boya, örtücü özelliği olan bir boya ne demek, örtücü özelliği olan bir boya açıklaması, örtücü özelliği olan bir boya, bulmaca çözümü örtücü özelliği olan bir boya, sözlükte örtücü özelliği olan bir boya ne, bulmaca örtücü özelliği olan bir boya, bulmaca soruları örtücü özelliği olan bir boya, örtücü özelliği olan bir boya tanımı, sözlükte örtücü özelliği olan bir boya