Ördek yavrusu. Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş bulmacada nedir?

Ördek yavrusu. Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ördek yavrusu. Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ördek yavrusu. Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş“ sorusuna cevap olarak “KIRIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmacada ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, sözlükte ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş tanımı, bulmaca soruları ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, bulmaca ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, sözlük ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş ne demek, ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, bulmaca çözümü ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş açıklaması, sözlükte ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş ne, ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş nedir, bulmaca sözlüğü 'ördek yavrusu. yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş'