Ördek Gibi İki Yana Sallana Sallana Yürümek bulmacada nedir?

Ördek Gibi İki Yana Sallana Sallana Yürümek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ördek Gibi İki Yana Sallana Sallana Yürümek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ördek Gibi İki Yana Sallana Sallana Yürümek“ sorusuna cevap olarak “BADİKLEMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek açıklaması, bulmacada ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek nedir, sözlük ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek ne demek, bulmaca çözümü ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, sözlükte ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, sözlükte ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek ne, ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, bulmaca sözlüğü 'ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek', bulmaca soruları ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, bulmaca ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek, ördek gibi i̇ki yana sallana sallana yürümek tanımı