Önlemlerini önceden almasını bilen bulmacada nedir?

Önlemlerini önceden almasını bilen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Önlemlerini önceden almasını bilen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Önlemlerini önceden almasını bilen“ sorusuna cevap olarak “PROAKTİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları önlemlerini önceden almasını bilen, önlemlerini önceden almasını bilen, sözlükte önlemlerini önceden almasını bilen ne, sözlükte önlemlerini önceden almasını bilen, önlemlerini önceden almasını bilen açıklaması, önlemlerini önceden almasını bilen nedir, bulmaca sözlüğü 'önlemlerini önceden almasını bilen', bulmaca önlemlerini önceden almasını bilen, bulmaca çözümü önlemlerini önceden almasını bilen, bulmacada önlemlerini önceden almasını bilen, önlemlerini önceden almasını bilen tanımı, sözlük önlemlerini önceden almasını bilen, önlemlerini önceden almasını bilen ne demek