Öldükten sonra İsa tarafından diriltildiğine inanılan adam bulmacada nedir?

Öldükten sonra İsa tarafından diriltildiğine inanılan adam“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öldükten sonra İsa tarafından diriltildiğine inanılan adam” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öldükten sonra İsa tarafından diriltildiğine inanılan adam“ sorusuna cevap olarak “AZİR”, “LAZAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam nedir, öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, sözlükte öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam açıklaması, bulmaca sözlüğü 'öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam', öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam tanımı, bulmaca soruları öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, bulmacada öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, bulmaca çözümü öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, sözlük öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam, öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam ne demek, sözlükte öldükten sonra i̇sa tarafından diriltildiğine inanılan adam ne