Ölülerin ciğerlerinin koruyucusu bulmacada nedir?

Ölülerin ciğerlerinin koruyucusu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ölülerin ciğerlerinin koruyucusu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ölülerin ciğerlerinin koruyucusu“ sorusuna cevap olarak “HAPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

ölülerin ciğerlerinin koruyucusu ne demek, ölülerin ciğerlerinin koruyucusu nedir, ölülerin ciğerlerinin koruyucusu tanımı, bulmaca çözümü ölülerin ciğerlerinin koruyucusu, ölülerin ciğerlerinin koruyucusu açıklaması, bulmaca soruları ölülerin ciğerlerinin koruyucusu, bulmacada ölülerin ciğerlerinin koruyucusu, ölülerin ciğerlerinin koruyucusu, sözlük ölülerin ciğerlerinin koruyucusu, bulmaca ölülerin ciğerlerinin koruyucusu, sözlükte ölülerin ciğerlerinin koruyucusu ne, bulmaca sözlüğü 'ölülerin ciğerlerinin koruyucusu', sözlükte ölülerin ciğerlerinin koruyucusu